ПРОСТО БУТИ ЛЮДИНОЮ!

СЛОВО ПРО КАНДИДАТА

Ми, лозуватчани, маючи величезний досвід роботи в сільськогосподарському виробництві, хочемо розповісти про чесну, порядну і добру лю­дину — Віктора Борисовича Степового, директо­ра СТОВ «Першотравневе». Прийшов працювати Віктор Борисович до нас в село 1995 року. Більше 5 років трудився агрономом-хіміком в місцевому КСП. Хоча родом він із села Терешки, але в нашо­му селі знайшов багато друзів, полюбив лозуват­чан за їх працьовитість. Його батько помер в 1981 році і вихованням займалися його мама і старший брат Олександр. Саме їм і терешківським людям, які прищепили любов до праці, завдячує Віктор Бо­рисович. Мабуть цей дарунок допоміг заслужити пошану від людей.

З 2007 року він працює директором СТОВ «Пер­шотравневе».

— Я не знав, як керувати великим господар­ством, тільки завдяки допомозі головного агроно­ма СТОВу на той час Володимира Максимовича Скрипника, підтримки сільських людей та місцевої влади віднайшов таку хвилю організації роботи, на якій працюю і нині. Багато допомогла мені по­тужна команда керівників с/г підприємств району, — розповідає Віктор Степовий. Він щиро мріє, аби сільські люди жили так, як в Європі, не так, як ка­жуть можновладці, а так, щоб вся «верхівка» вла­ди працювала на людей, а не навпаки. Бо саме звичайні люди годують владу.

Якби кожен працював так відповідально, як Віктор Степовий і хоча б часточку вносив у спільне громади — тоді можна було б досягти європейського стилю життя.

Він — справжній агроном, цього у нього не віднімеш, за невеликий період роботи налагодив культуру землеробства — на полі бур’янини не знайдеш. Цінує людей, які працюють, а в його правилах є незмінне: за роботу потрібно запла­тити стільки, скільки працівник заробив. В його господарстві працює команда спеціалістів на взаємній довірі, тому і робота налагоджена і є на­лежний результат.

Жодні соціальні проекти для розвитку села не обходяться без участі СТОВ «Першотравневе» — ремонт доріг з асфальтованим покриттям, ремонт переднього фасаду сільського будинку культури на суму 94000 грн., проведено вуличне освітлення по 4 вулицях на суму 96450 грн., замінені вікна на енергозберігаючі в Лозуватській ЗОШ та дитя­чому садку на суму 189620 грн., проведений ре­монт Лозуватської амбулаторії на суму 52670 грн., облаштування дендропарку на суму 17230 грн. Допомагає СТОВ «Першотравневе в проведенні свят та заходів, які проходять у селі. За рахунок го­сподарства щороку дітям працівників СТОВ вида­ються новорічні подарунки, для орендодавців про­водиться оранка городів та весняний обробіток за бажанням. Виділяється безкоштовно автомобіль на поховання людей, безкоштовні послуги та про­дукти харчування.

Віктор Борисович сприяє забезпеченню воїнів АТО, неодноразово організовував відправку продуктів харчування та постійно виділяє кошти на за­соби захисту, медикаменти та інше.

Ми знаємо, що Віктор Борисович балотується в депутати обласної ради і віримо, що саме такі люди прості, наполегливі, діючи спільною командою все зроблять, щоб громади розвивались, і вони це зро­блять, бо є в них висока мета служити людям.

Лозуватська рада ветеранів.

Дякуємо за щиру турботу про сільських людей
Справді, часи для України настали нелегкі, але як обнадіює і радує те, що є в нас люди, котрі не збираються коритися безвиході і складати руки. Як би не було важко в економічному стані країни, а в Лозуватці панує оптимістична атмосфера. У нас засвітилася віра і впевненість у майбутнє. І це в прямому сенсі — нещодавно по великій вулиці Гагаріна в Лозуватці засвітилися ліхтарі в темну пору доби і цим ми, мешканці осель, завдячуємо директору СТОВ «Першотравневе» Віктору Степо­вому. Ми знаємо Віктора Борисовича як небайду­жого, щирого і людяного керівника. В нього ніколи не розходиться слово із ділом. Тож нехай лозу­ватське світло зливається із суцільним світлом перемоги українського народу над набридлими не­гараздами і допомагає нам крокувати до кращого життя.

Раїса КОЖУХІВСЬКА,  Олександра ВЕРТЕЛЕЦЬКА, Василь КОВБАСА, жителі с. Лозуватка.

Несподівана допомога від Віктора Степового порадувала жителів Антонівки
— Про те, щоб встановити огорожу навколо приміщення Антонівської амбулаторії, не згаду­валось поки що у сільських господарських пла­нах, бо існують нагальніші, — розповів завідувач Антонівського закладу охорони здоров’я Павло Педько. — Але приємною була пропозиція допо­могти реалізувати цю справу від директора СТОВ «Першотравневе» Віктора Степового.

Днями бригада працівників прибула у Антонівку та розпочала монтажні роботи з встановлення металопрофільної огорожі навколо амбулаторії. Це привнесе не лише зручність у функціонуванні медичної установи, а й створить естетично при­вабливу зону в центрі села, вважають місцеві жителі.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).{jcomments off}