Протиепідемічні заходи порушують на кожному четвертому об’єкті Черкащини

За тиждень на Черкащині було проведено 271 перевірку суб’єктів господарювання та соціально важливих об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів. Порушення було виявлено на кожному четвертому об’єкті.  

Про це повідомляє "18000" з посиланням на пресслужбу ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області.

За тиждень в області фахівці виявили порушення протиепідемічних заходів на кожному четвертому із перевірених об’єктів. У освітніх та дошкільних закладах недотримання вимог виявлено лише у поодиноких випадках.

Лідирують серед порушників заклади продовольчої та непродовольчої торгівлі.

На правопорушників було складено 21 протокол, керівникам суб’єктів господарювання направлено 78 приписів та пропозицій щодо усунення виявлених порушень.

У містах Канів та Сміла, а також у Смілянському районі, які віднесено до “червоного” рівня епідемічної небезпеки, із 19 по 22 жовтня було проведено 38 перевірок. Зокрема, у 22 закладах продовольчої торгівлі зафіксовано порушення маскового режиму, відсутність маркування для дотримання дистанції між відвідувачами, а працівники не забезпечені засобами індивідуального захисту. На адресу суб’єктів господарювання направлено 20 пропозицій щодо усунення виявлених порушень, а також складено 3 протоколи про адмінправопорушення. На адресу органів влади та місцевого самоврядування направлено 13 інформацій.