«Приваблива громада» – 6 амбітних проектів команди ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

Створення близько 200 нових робочих місць

На базі колишнього Шполянського молокозаводу, який збанкрутував кілька років тому, буде збудовано новий сучасний завод із заморозки ягід, овочів та фруктів. Амбітне завдання запустити нове виробництво, взяв на себе найбільший платник податків на Шполянщині – ГК «ЛНЗ», яка, крім цього, планує будівництво у Шполі і нового елеватора, потужністю сто тисяч тон.

«Лікарня – для шполян»: зміцнення матеріально-технічної бази Шполянської багатопрофільної лікарні

Команда ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Шполянщини постійно підтримує Шполянську багатопрофільну лікарню. Тільки за останній час туди було придбано новий реанімобіль, сучасний флюорограф, обладнання для проведення операцій, апарат штучної вентиляції легень, кисневий концентратор, балони з киснем, ліжка, меблі та інше. Під час боротьби з пандемією коронавірусу повністю забезпечено медиків засобами захисту. «ЧЕРКАЩАНИ» планують продовжити наповнення лікарні всім необхідним для надання якісних медичних послуг жителям ОТГ регіону.

Дитячий ігровий майданчик – в кожне село громади 

Аби урізноманітнити дозвілля дітей громади та сприяти фізичному та культурному розвитку молодого покоління, команда ВО «ЧЕРКАЩАНИ» ставить собі за мету на найближчі п’ять років, забезпечити кожний населений пункт Шполянської ОТГ новим сучасним дитячим ігровим майданчиком. 

Нове життя стадіону «Колос»

Масштабна реконструкція центрального стадіону в місті Шпола – проєкт, який команда «ЧЕРКАЩАН» виношує вже не перший рік. Задоволення – не здешевих, проте «ЧЕРКАЩАНИ» не полишають цієї ідеї. Звісно, бюджет Шполянської ОТГ не зможе сам потягнути такої реконструкції, тому планують залучити кошти із державного бюджету. Пошук шляхів по залученню співфінансування взяв на себе обласний депутат від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Ткаченко. 

«Відродження перлини» – ВО «ЧЕРКАЩАНИ» відновлять Лозуватський дендропарк 

Команда «ЧЕРКАЩАН» ставить собі за мету у новій каденції, якщо, звісно, їх оберуть люди, створити бренд Шполянської ОТГ та популяризувати його на Черкащині та Україні, у туристичному та культурному середовищі. Відтак, хочуть модернізувати пам’ятку садово-паркового мистецтва – Лозуватський дендропарк та внести цю шполянську архітектурну родзинку в перелік туристичних місць Черкащини. «Якщо відновимо цю перлину, то залишимо добрий спадок нашим нащадкам», – переконані «ЧЕРКАЩАНИ».

Створення рекреаційної зони на березі Червоного ставу

Перші зрушення у цьому питанні зробила команда активістів БУР, які цього літа почали розбудову на березі Червоного ставу затишного місця для відпочинку молоді. Команда «ЧЕРКАЩАН» вирішила на цьому не зупинятись і зробити там справжню рекреаційну зону для відпочинку різних вікових груп. Хочуть створити там затишну атмосферу не лише для прогулянок, а й для проведення культурних заходів – виступів аматорських колективів, перегляду кіно під відкритим небом.