Путін пішов ва-банк

Путін пішов ва-банк. Почалася великомасштабна війна, мета якої-захват Маріуполя і сухопутний коридор до Криму.

Інтерфакс повідомляє, що сепаратисти увійшли в східний Маріуполь (насправді це не так - УП), в результаті артобстрілів вбито 30 мирних жителів і 100 поранено.

Кох Альфред обурюється як так вийшло, що при величезній перевазі в чисельності української армії (формально ВСУ налічує близько 200 тисяч чоловік) вони відступають. Сепаратистів разом з путінськими військами від сили 30-40 тисяч, і вони наступають.

Тут, Альфред, обман зору.

Ніякої армії в України на початку окупації не було зовсім. Аналітики пишуть, що боєздатні частини в березні становили 6000 осіб і все. Ось порівняльний аналіз ЗСУ та армії сепаратистів.

До літа бойових частин в українців стало більше-близько 40 тисяч.

Чотири хвилі мобілізації збільшили їх чисельність, але переваги не дали. Ніяких 5 українських солдатів на одного захарченко або Губарєва і в помині немає.

Причина того, що відбувається в надзвичайному роз ... здяйстве української влади та відсутності управлінського досвіду, а також вірі, що закордон їм допоможе і санкції Путіна зупинять.

До останнього часу було деяке рівновагу між ЗСУ та сепаратистами.

Але коли Путін відправляє кілька тисяч солдатів і важку техніку, що власне зараз і відбувається, рівновага порушується і сепаратисти починають наступати. Тут же українські начальники починають метушитися, збирають наради, роблять гучні заяви, але як тільки все затихає розслабляються і ніх..ра не роблять ..

Європейці теж передбачувані. У зв'язку з нападом на Маріуполь заявили про погіршення відносин з Путіним і нових санкціях.

А йому плювати. Він вирішив жити по ідеям чучхе і вже запросив Кім чен Ира на День Перемоги.

Санкції хоч і погіршують життя російського народу, на його рейтинг поки не впливають. Оскільки на народ йому наплювати, а на рейтинг ні, він реагує на санкції спокійно.

Ось коли російський народ зрозуміє, що Путін - це криза і що Путін це війна, коли він усвідомлює, що є Путін - є криза, немає Путіна - немає кризи, ось тоді ніяких наступів на Маріуполь, Херсон итд не буде.

А поки все залежить від рішучості та сміливості українців.

І більше ні від чого.

Джерело:pravda.com.ua