Путін погрожує новим наступом в Україні: яка його мета

Володимир Путін поставив завдання окупаційній армії відсунути лінію зіткнення, щоб убезпечити територію РФ від обстрілів далекобійною зброєю, пише ТСН.

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив про необхідність відсунути лінію бойового зіткнення углиб України, щоб далекобійна зброя не діставала до території РФ.

Під час зустрічі з довіреними особами в якості кандидата в президенти Володимир Путін назвав головну мету російської окупаційної армії в Україні найближчим часом — відсунути лінію бойового зіткнення на стільки, щоб “далекобійна зброя іноземного виробництва” не була здатною вразити об’єкти на території РФ.

За словами президента росії, на Авдіївському напрямку і майже на всій лінії бойового зіткнення, підрозділи російських регулярних військ займаються тим, що “відсувають” Сили оборони України “від життєво важливих населених пунктів Російської Федерації”. 

На цій же зустрічі російський президент заявив, що російський військово-транспортний літак Іл-76, який розбився під Білгородом 24 січня, начебто був збитий ракетою американського комплексу Patriot. За його словами, про це свідчать “результати експертизи”.