Путін програв за «планом A», але в нього є «план B» і «план С»

Юрій Луценко, глава парламентської фракції Блоку Петра Порошенка, переконаний, що стратегія агресії Росії проти України зміниться вже ближчим часом. Про це він заявив на засіданні парламентського комітету асоціації Україна-ЄС, повідомляє з Брюсселю кореспондент «Європейської правди». Під час досить емоційного виступу перед європейськими депутатами політик висловив переконання, що Російська Федерація планували досягти розпаду України через військове протистояння на Сході.

«Нині план Путіна розчленувати Україну військовим ударом зупинений завдяки неймовірній відданості людей. Але окрім цього «плану А» у нього є «план B», який буде запущено вже в березні-квітні. Суть цього плану — організувати повстання в Харкові, Одесі, в Києві. Він опирається на тих, хто втомився від економічних проблем», — заявив депутат.

«Далі наступить час «плану С» Путіна — вже в травні, коли остаточно буде тепло, він знову спробує військовими ударами розчленувати Україну», — впевнений Луценко. «Не кажіть мені про кримський коридор. Йому не потрібен кримський коридор, йому потрібна вся Україна», — вважає політик.

Джерело: pravda.com.ua