Письменника зі Звенигородщини нагородили відзнакою «За заслуги перед Черкащиною»

Депутата Звенигородської міської ради, майстра поетичного слова, члена Національної спілки письменників України, директора Звенигородської дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Бардика Олексія Антоновича Озірного нещодавно нагородили відзнакою «За заслуги перед Черкащиною» та відзнакою Звенигородської міськради «За заслуги перед громадою». Нагородження приурочили до ювілею письменника, якому 29 березня виповнилось 70 років.

Про це йдеться у матеріалі видання "Вісті Черкащини".

«Спорт і поезія – то чи не найвартісніші його життєві пріоритети. Любов до українського слова й бажання загартувати свій вольовий характер зародилося у його душі ще з дитинства.

Все життя висловлював свої думки й почуття у Слові – високому, патріотичному, або, як каже сам поет, – українському. Був головою літературно мистецького об’єднання «Звенигора». З-­під його пера вийшло у світ чотири поетичні збірки. І незабаром шанувальники його творчості ознайомляться зі збіркою його нових поезій «Тернова гілка». Окрім того, він автор численних публікацій в часописах України, Австралії, Канади, США, Польщі», – розповідають про ювіляра у Звенигородській міськраді.

Письменник та активний громадський діяч тричі обирався до обласної та двічі до районної рад.

Коментарі