«Радикали» надурили шполян?

Післявиборче «кидалово»

Виборча кампанія у Шполі залишила неприємний осад у душі не лише тих, хто програв, а й їх агітаторів.

Виявляється, що програш так засмутив деяких учасників виборчого процесу, що вони вирішили покарати за це… своїх людей, яких наймали за узгоджену плату розносити газети і листівки до кожного двору.

Так, у соцмережах жителькою Шполи, відомим волонтером Лілією Усик розповсюджено звернення на підтримку людей, які сумлінно працювали на Радикальну партію Ляшка і залишились без заробітної плати.

«Друзі! Потрібна ваша допомога! Вибори пройшли, а от з людьми-агітаторами не розрахувались! До мене звернулася моя знайома, яка попросила допомогти. Таня була агітатором від Радикальної партії Ляшка у Шполі на виборах до Шполянської ОТГ. Їй обіцяли зарплату в сумі 200 грн за день. Заплатили за березень, а за квітень дали 1 тис. грн. Решту обіцяли віддати після виборів. Тепер Володимир Шорубалко (саме він видавав їм зарплату) відмовляється віддавати ще 5 тис. грн., і таких налічується ще 26 осіб! Одним обіцяють після 9 травня, іншим погрожують забрати і ті кошти, що сплатили раніше, бо (увага!) «ви погано виконували свою роботу, партія мало набрала голосів». Людей ображають, говорять їм забути його номер телефону, називають їх «ніщетою і ніщебродом» тощо. Вирішила написати, спробувати допомогти, адже Таня на моїй вулиці з кандидатом до ОТГ Губою підготувала і провела три зустрічі з жителями, розносила агітки-агітувала. Прошу допомогти розповсюдити цей пост, щоб побачили ті, хто очолює Радикальну партію Ляшка в нашому районі, області, в Києві. Сподіваюся, що Шорубалку стане соромно і він розрахується з людьми, вибачиться перед дружиною учасника АТО за свої слова. І це такі люди хотіли пройти до ради!»