Районна федерація футболу провела кубок району з футболу

15 листопада на районному стадіоні «Колос» відбувся кубок Шполянського району за участі чотирьох команд. Суперники згідно з жеребкуванням були розбиті на дві півфінальні пари. В першому півфі-налі зустрілися ФК «ЛНЗ-Лебедин» та команда села Надточаївка. Перемогу здобули футболісти ФК «ЛНЗ-Лебедин» з рахунком 3:0. В другому півфіналі зустрілися команди з м. Шполи та «Вись» з Веселого Кута. Тут сильнішими стали гравці команди «Вись», які обіграли суперників з рахунком 2:1. В матчі за третє місце зустрілися футболісти м.Шполи та села Надточаївка. Перемогу здобули шполяни — 1:0.

У фіналі зустрілися ФК «ЛНЗ-Лебедин» та «Вись» (с.Веселий Кут). Поєдинок пройшов за переваги «ЛНЗ-Лебедин» та закінчився їх перемогою — 3:0. Переможців нагороджено кубком. По закінченні турніру були нагороджені переможці першості району з футболу, де перше місце здобула команда «Шпола», друге місце посів колектив села Надточаївка, третіми стали футболісти села Лозуватка. Всі переможці районних змагань нагороджені кубками та медалями Шполянської районної федерації футболу під головуванням Сергія Вербівського.

Василь ШЕВЦОВ. Фото Лариси БАЧИНСЬКОЇ.

Сергій ВЕРБІВСЬКИЙ вручає кубок переможців Андрію СВІТЛОВУ з команди «ЛНЗ-Лебедин».