Районна партійна організація ВО «ЧЕРКАЩАНИ» визначилася з кандидатами

Минулого понеділка відбулася конференція районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ», в ході якої були прийняті рішення щодо висування кандидатів у депутати в багатомандатному окрузі з виборів депутатів до Шполянської районної ради, Шполянської міської ради, міського голови та сільських голів на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. У засіданні конференції взяв участь представник Шполянської районної виборчої комісії Андрій Крещенко. За результатами роботи конференції виборчий список кандидатів у депутати районної ради очолив Олександр КУЗУБ, до міської ради — Сергій КРАВЧЕНКО, кандидатом на посаду міського голови висунули Сергія КРАВЧЕНКА. До обласної ради у трьох виборчих округах району балотуватимуться Василь УМАНЕЦЬ, Віктор СТЕПОВИЙ та Анатолій ТКАЧЕНКО.

Делегати конференції задовольнили подану заяву про вихід із партії Віктора Савчука, а також обговорили по-літичну ситуацію в районі, питання організації виборчої кампанії. Зокрема, виступаючи, Сергій КОВАЛЬ наголосив, що вважає команду ВО «ЧЕРКАЩАНИ» найкращою в районі, адже на рахунку її активістів багато корисних справ для блага району.
— Плануватимемо свою подальшу роботу і досягатимемо цілей, після обрання ще більше працюватимемо для людей, щоб виправдати довіру і довести своє бажання міняти стан справ на своїй землі, — сказав Сергій Валентинович.

Світлана Плахотнюк висловила сподівання на молодих і прогресивних людей: «Ви маєте формувати життя нашого міста, ефективно господарювати, раціонально витрачати бюджетні кошти, а ми, підприємці, в свою чергу працюватимемо, щоб його наповнювати».

Йдучи на вибори, шполянські «ЧЕРКАЩАНИ» рішуче налаштовані консолідувати зусилля, спрямовані на розвиток Шполянщини, Черкащини та України в цілому. Головна вимога часу — повернути Україні мир, державі стабільність економіки, людям — безпеку. Всі погодились із тим, що задля реалізації поставленої цілі необхідно громадським організаціям, активістам, волонтерам, професіоналам місцевого самоврядування, які об’єднались у одну команду, — перемогти на місцевих виборах.

На конференції побувала Наталія СТОРЧАК
(фото автора).