Районний краєзнавчий музей поповнився двома кімнатами

Минулої п’ятниці у Шполянському районному історико-краєзнавчому музеї відбулася приємна подія. Цього дня урочисто відкрито дві додатково відремонтованих і наповнених експонатами кімнати. У першій облаштовано експозиції побуту шполян і українців у радянські часи, зокрема, про здобутки колгоспу імені Жданова і його голови Бориса Семеновича Шемета та інформативні стенди про нашого видатного земляка — українського інженера-мостобудівника, автошляховика, публіциста, літературознавця, мовознавця, громадського діяча, активного учасника дисидентського руху опору, борця за культурно-духовні та політичні права українського народу Степана Демидовича Кожум’яку.

Інша кімната розповідає про новітню історію України, а саме — про боротьбу громадян за справжню незалежність і відстоювання суверенітету, про події на Євромайдані та російсько-українську війну, розпочату у 2014 році.

Екскурсію у музеї для відвідувачів, серед яких були і представники районної влади — голова районної ради Олександр Кузуб та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, провела директор установи Наталія Кунець. Вона подякувала всім, хто долучився до розширення музею — головам РДА та районної ради, депутатам районної ради, начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Анатолію Лозовому, директору центральної районної бібліотеки Наталії Мазур, голові районної громадської організації учасників АТО Віктору Савчуку та іншим шполянам, які надали експонати до оформлення нових експозицій. Наталія Іванівна висловила намір творчого колективу музею постійно оновлювати їх, створювати все нові приводи для зустрічей з небайдужою громадськістю, яка цікавиться своєю історією.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).