Рахунок — 5:1.Знову переміг «ЛНЗ-Лебедин»

3 червня відбувся шостий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проводив на виїзді в м. Монастирище з командою «Авангард».

Поєдинок розпочався  атаками гостей, і вже на 3-ій хвилині В’ячеслав Ткаченко відкриває рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

На 15-ій хвилині Сергій Барбанов збільшує перевагу нашої команди —  2:0, господарі лише захищаються.

На 21 хвилині Олександр Лобов з кутового доводить рахунок до 3:0. Коли пішла 36 хвилина, Андрій Калініч збільшує перевагу гостей — 4:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Так закінчується перший тайм.

У другій половині зустрічі господарі прагнуть забити гол престижу, це їм вдається на 66-ій хвилині. Наша команда продовжує атакувати, але наші нападники марнують свої можливості для взяття воріт. Лише на 86-ій хвилині Артем Охременко встановлює остаточний рахунок зустрічі —5:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 10 червня о 16-ій годині на «ЛНЗ-Арені» с.Лебедин. Суперник — «Спартак» м. Золотоноша.