Разом зі шполянськими «золотими чемпіонами» радів і хореограф Влад Яма

ПОВЕРНУЛИСЯ З ВІДЗНАКОЮ

28 січня у Києві проходив IV відбірковий тур Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dan-ce-2017». У ньому взяли участь представники чотирьох областей України:

Київської, Чернігівської, Черкаської і Кіровоградської. Суддівську колегію представляли:

голова колегії — Влад Яма, судді — Андрій Дикий, Олександр Лещенко, Ілля Мирошниченко. «Золотим чемпіоном» відзначили і танцювальний колектив Шполянщини «Еліт» (керівник — директор Шполянського міського будинку культури Леся Осадчук).

Всеукраїнський чемпіонат із хореографічного мистецтва «Art Dance» збирає талановитих танцюристів України для того, щоб визначити кращих. Як запевняють організатори чемпіонату, у них немає стильових обмежень і вони цінують талант кожного колективу.

Високо оцінили члени журі і виступ наших шполянок. Колектив «Еліт» повернувся до рідного міста з перемогою, танцівниці отримали кубок «Золотого чемпіона», призовий фонд якого становить 10 тис. грн.

— За умовами конкурсу нашій поїздці передувало проходження відбіркового туру, — розповідає керівник танцювального колективу «Еліт» Леся Осадчук. — Я зі своїми вихованками зробила відеозапис із танцювальним номером і надіслала його на перегляд. Відверто скажу, навіть і не сподівалась, що отримаємо запрошення на IV чемпіонат, який проходитиме в Києві. Тож зволікати не стали, добре підготувались із дівчатами і вирушили у поїздку.

— Вперше побувала на чемпіонаті такого масштабу, — неймовірними враженнями ділиться учасниця колективу «Еліт» Ліна Ельтіфі, — коли наш колектив оголосили золотими призерами, ми спочатку не зрозуміли. Подумали — ніби не про нас! А вже потім, коли запросили вийти представників і отримати винагороду, ми з дівчатами почали підстрибувати від щастя! У нас, мабуть, був такий сплеск емоцій, що разом з нами почав підстрибувати і сам Влад Яма.

Серед танцювальних колективів Черкащини було багато учасників із Монастирищенського, Золотоніського, Черкаського районів, міста Черкаси та інших. Але звання «Золотий чемпіон» отримав не кожен. Адже, за умовами конкурсу, лише золоті призери зможуть змагатись у фінальному турі «Art Dance-2017», який проходитиме в травні у місті Києві, за призовий фонд 100 тис. грн.

Зазначимо, що можливість поїхати на IV відбірковий тур Всеукраїнського чемпіонату і продемонструвати свої таланти колектив «Еліт» отримав завдяки підтримці міського голови Сергія Кравченка та соціального партнера — Групи компаній «ЛНЗ».

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ