Ремонтують проблемні дороги

У розпалі літо, а для працівників дорожньої служби – гаряча пора. Адже саме зараз, попри періодичні дощові дні, посилено ремонтують дороги. Не виняток і Шполянська об’єднана територіальна громада. Там із ранньої весни втілюють у життя заплановані капітальні й поточні ремонти доріг. Як у Шполі, так і в Кримках і Скотаревому нове життя отримали вже багато шляхів.

Кипить робота і в мікрорайоні колишнього цукрового заводу в Шполі. Минулого тижня розпочали асфальтування однієї з найдовших вулиць мікрорайону – Ушинського. На капітальний ремонт дорожнього полотна з міського бюджету виділили понад один мільйон гривень.

І хоч дощова погода не завжди дозволяє працівникам дорожніх служб завершити роботу в заплановані строки, та все ж у міській раді вважають, що головне – почати. Адже так люди бачитимуть, що податки і збори з бюджету йдуть на благоустрій і оновлення міста.

Вулиця Ушинського – п’ята в мікрорайоні, яка дочекалася капітального ремонту. За останні два роки за кошти міського бюджету повністю заасфальтували Різдвяну, частково – Олександра Козиря та Михайла Кравченка. Є ще проблемні ділянки на вулиці Фоміна, якій характерні круті підйоми та спуски.

У кілька етапів (роботи розпочалися ще 2015 року) трудилися працівники дорожньої служби й на вулиці Івана Носача (колишня 1 Травня). Ця, щиро кажучи, довгостраждальна дорога таки дочекалася завершення капітального ремонту. Нагадаємо, що першу ділянку – крутий спуск до залізничних колій — заасфальтували ще три роки тому. Другу частину робіт виконали торік. І ось нинішнього літа дорожники освоїли приблизно 600 тисяч гривень з міського бюджету, аби завершити капітальний ремонт і встелити останні понад тисячу квадратних метрів асфальтного полотна. Останню частину дороги, яка розташована майже на околиці міста, вже завершили асфальтувати.

Дочекалася капітального ремонту й одна з центральних вулиць м Волонтерська. Сказати, що дорожнє полотно було поганим – означає нічого не сказати. А вулиця ж у самому центрі Шполи!

За декілька днів під час першого етапу робіт вкриють асфальтом понад дві тисячі квадратних метрів полотна, встановлять нові бордюри. На ці потреби з міської казни депутати виділили приблизно півтора мільйона гривень. Йдеться також і про нову тротуарну доріжку на Волонтерській. Вона проляже від центральної вулиці Соборна до будівельного магазину «Будматеріали» та з іншого боку до дитячого садка «Ялинка».

Шполяни, які проживають тут, отримають можливість користуватися якісною дорогою, аби дістатися транспортом до своїх домівок, а також комфортно прогулятися новим тротуаром. І жителі райцентру, схоже, вже починають звикати до таких зручностей.

Керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook зазначила, що її дуже тішить завзяття, з яким керівництво ОТГ підходить до вирішення наболілих проблем.

«Скрупульозність та виваженість у роботі здатні втілити в життя багато проектів, які значно покращать життя громади, що ступила на шлях децентралізації. Шполянська ОТГ не побоялась змін і тепер може похвалитись чималими успіхами. Я вважаю, що ця ОТГ є чудовим прикладом для інших громад того, як повинна співпрацювати влада, люди та соціально відповідальний бізнес, адже лише в такому тандемі можна досягти великих звершень. Чого я їм і бажаю», – написала Ірина Ванникова.