Родина нового Президента

Normal
0

false
false
false

RU
X-NONE
X-NONE

Останні чотири роки в України не було першої леді. Попередній президент Віктор Янукович не з'являвся зі своєю офіційною дружиною Людмилою на публічних заходах, не брав її в офіційні закордонні поїздки. Дружина президента жила в Донецьку, сама купувала продукти в супермаркеті, де її не раз зустрічали місцеві журналісти. Інтрига розкрилася після втечі Януковича з Межигір'я дамою серця екс-президента була директор благодійного фонду «Дорога майбутнього» Любов Полежай.

Дружина Марина, 52 роки.Дружина без п'яти хвилин президента Петра Порошенка Марина практично на всіх заходах супроводжує свого чоловіка. «Я дуже, шалено люблю свою дружину Марину. Ми одружилися, коли мені було 18 років. Я тоді прийшов до мами і оголосив, що одружуся. Вона сказала: «Ой лишенько, що ж ти робиш!», — цю сімейну історію Порошенка чули практично всі потенційні виборці під час його передвиборчого туру. 

Порошенко познайомився зі своєю майбутньою дружиною на студентській дискотеці. Він кандидат у майстри спорту з дзюдо, студент Київського державного університету. Вона на три роки за нього старша, студентка медичного інституту, лікар-кардіолог, дочка заступника міністра охорони здоров'я УРСР. Зустрічалися рік, після чого одружилися. Марина народила сина Олексія, захистила кандидатську дисертацію і віддала перевагу присвятити життя не медицині, а сім'ї. Друзі сім'ї кажуть, що Марина дуже домашня, вміє шити, вишивати, в'язати і чудово готує . Дружина Порошенка займається вихованням дітей, ніколи не критикує чоловіка. Вона часто супроводжує його на різних заходах, воліє стояти трохи за спиною чоловіка, з пресою спілкується рідко.

Влітку сім'я Порошенко їздить відпочивати на море, січневі свята проводять у горах на лижах. У родині існує правило: вдома ні слова про політику.

Син Олексій Порошенко, 29 років, — депутат Вінницької обласної ради від фракції «Батьківщина». Працює заступником генерального директора з зовнішньоекономічної діяльності «Продовольчої компанії «Поділля», яке входить до складу концерну «Укрпромінвест ». Цей концерн очолює його дідусь Олексій Порошенко, також депутат Вінницької обласної ради. Захоплюється тенісом, музикою, філософією. У вересні минулого року Олексій одружився зі своєю ровесницею Юлією Аліхановою. Невістка Порошенка вчилася в міжнародній бізнес-школі у Франції, працювала в Gеneral Electric, PricewaterhouseCoopers і консалтинговій фірмі McKinsey & Company. Олексій і Юлія готуються стати батьками.

Доньки Євгенія та Олександра, 14 років, син Михайло, 13 років.

Дочки займаються в балетній школі і в музичній по класу «фортепіано». Михайло теж грає на фортепіано, захоплюється плаванням і гімнастикою. У 2012 році дочки Порошенка і його молодший син Михайло організували благодійний концерт зі збору коштів для порятунку лебедів, які гинули від морозів на Дністрі. Гра дітей майбутнього президента зібрала 6070 гривень. Хрещені батьки Євгенії та Олександри Віктор Ющенко та Оксана Білозір.

ДЖЕРЕЛО: http://hubs.com.ua/