РОКИ ПРОЖИТІ НЕДАРЕМНО

З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ

З цією людиною приємно розмовляти завжди. Здається, він ніколи не буває роздратованим, непривітним або, не дай, Боже, злим. Його невидима аура — суцільний позитив, яка сприятливо впливає на оточуючих.

Водночас він — вимогливий, принциповий керівник, якого поважають і люблять підлеглі.

— Наш директор справедливий, — так кажуть люди. — Якщо когось і критикує, то за діло. Бо сам — взірець порядності у роботі, точності й акуратності.

Не буду втомлювати читача і змушувати мучитися в здогадках: «Про кого мова? Хто ця людина?». А мова — про директора Мар’янівського НВК Володимира Сергійовича БОРИМСЬКОГО.

Біографія у героя нашої розповіді, як то кажуть, звичайна і не позначена якимись надзвичайними подіями. Народився 11 листопада 1955 року в Росії та згодом доля перекинула на Черкащину в село Ступичне Катернопільського району. Закінчивши восьмирічну школу, потім технікум з агрономії, відслуживши в армії, зустрів дівчину своєї мрії. А потім уже разом із дружиною розпочали свою педагогічну кар’єру — Сахнівська школа, що на Корсунщині, Скотарівська. І, на-решті, 1985 рік — у Володимира Сергійовича розпочинається новий етап життя в Мар’янівській школі.

Якщо душі покликання — учитель
А сміх дитячий — бажана мета,
То рідна школа — мудрості обитель,
Де злагода панує й доброта!

У Мар’янівській, на той час восьмирічній, школі Володимир Сергійович розпочав трудову діяльність директором школи та вчителем біології. Потім було будівництво нової сучасної школи, яка стала вже середньою.

Можна сміливо сказати, що під керівництвом В.С. Боримського школа досягла високих успіхів. Заслуга Володимира Сергійовича в тому, що він створив міцний, дружній, працьовитий колектив.

Він був з колективом, а не над колективом. Демократизм — основне кредо нашого директора. Подорожі, відкриті уроки, загальношкільні свята, методичні об’єднання на базі школи, відкриті класні години та екскурсії по рідному краю, щоденна копітка праця в школі: так працював колектив Мар’янівського НВК впродовж 30 років періоду директорства В.С.Боримського.

З нагоди 60-річного ювілею ми вітаємо свого директора і щиро йому бажаємо:

Нехай душа у Вас ніколи не старіє,
На білій скатертині будуть хліб і сіль,
Своїм теплом Вас завжди сонце гріє,
Слова подяки линуть звідусіль.

В житті нехай все буде, що потрібно,
Без чого не складається життя,
Любов, здоров'я, щастя, дружба
Та вічна нестаріюча душа.

Смійтеся більше і менше сумуйте,
Щораз багатійте, ще краще ґаздуйте,
Хай думи ніколи спочинку не знають,
Хай легко, мов крила, внучат пригортають,
Хай серце ще довго тріпоче у грудях.

Живіть до ста років на поміч всім людям,
Здоров'я міцного Вам зичимо щиро,
Ласки від Бога, від людей добра
На многії й щасливії літа.

З повагою, колектив Мар’янівського НВК.