Розгромна перемога на виїзді: футболісти «ЛНЗ» за крок до омріяного кубка

Команда з Черкас, ФК "ЛНЗ", здобула переконливу перемогу в першому фінальному матчі Кубку України з футболу серед аматорів. Гра відбулась на виїзді проти "Олімпії" з Савинців (Полтавська область). Черкащани забили чотири м'ячі у ворота принципових суперників. Матч-відповідь відбудеться вже за тиждень.

Початок матчу був рівним та розміреним, проте «ЛНЗ» швидко перехопив ініціативу та почав активно атакувати ворота «Олімпії». На 13-й  хвилині Сторчоус пройшов правим флангом і навісив у штрафну. На цю передачу відгукнувся Бобко, проте захисник полтавчан виніс м’яч з лінії воріт. М’яч відскочив до Норенкова і той зігравши на добиванні відкрив рахунок у грі - 0:1. Наша команда не збавила темп і вже на 31 хвилині Кос збільшив рахунок 0:2. До перерви «ЛНЗ» створив ще кілька моментів, проте рахунок лишився незмінним.

На другий тайм господарі поля вийшли налаштовані рішуче. З перших хвилин вони побігли в атаку, проте надто гострих моментів вони не створили. У другому таймі «ЛНЗ»  грав за рахунком. Момент за моментом, удар за ударом. На 64 хвилині через полтавчанин Богомаз віддав пас на воротаря, проте той послизнувся і не втримав м’яч – автогол. Крапку в матчі поставив Олександр Сафонов. Після фолу на Норенкову арбітр призначив пенальті. Сафонов впевнено переграв воротаря – 0:4.

По закінченню матчу головний тренер лебединців, Юрі Бакалов, зауважив, що гра була дуже непроста.

• Команду-суперника ми добре знаємо. Відповідно, тому постаралися максимально реалізувати свої можливості. Ми чудово розуміємо, що фінальна стадія складається з двох ігор. І я впевнений, що суперники приїдуть на виїзд і будуть давати бій. Відповідно,  ейфорії ніякої немає,  продовжуємо готуватися до гри, - прокоментував матч керманич лебединців.