Розкішні сукні і запальні танці вчителів: на Шполянщині відсвяткували випускні вечори

 

28 червня вулиці нашого міста заполонила молодь і святково одягнені люди – всі поспішали підтримати випускників, адже тепер вони переступили поріг школи й пішли в доросле життя. 11 років непомітно злетіли для 177 учнів громади.

Позаду залишилась безтурботна та весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх учнів доросле, самостійне життя, але спогади про школу назавжди залишаться найсвітлішими. Проте, найяскравішою згадкою залишиться випускний бал.

Уже традиційно школярі разом із батьками та вчителями пройшли святковою ходою від пам’ятника Тарасу Шевченку до площі Небесної сотні.

З вітальним словом до випускників звернувся міський голова Сергій Кравченко:

— Сьогодні у вас особливе свято. Мабуть, кожен із вас чекав його з тремтінням у серці і подумки неодноразово повторював: «Нарешті ось вони — свобода та незалежність». Але це водночас і відповідальність. Завтра ви оберете собі професію, вузи, в яких навчатиметесь, але завжди пам’ятайте, шануйте і любіть своїх батьків та вчителів. Бажаю вам успіхів, здійснення усіх мрій та досягнення поставлених цілей.

Школярі старанно готувалися до свята: на центральну площу міста вчорашні учні прийшли оригінальні, яскраві та щасливі. Витончені, тендітні дівчата та серйозні, статні їхні однокласники. В очах батьків бриніли сльози радості, надії, любові. Навколо панував урочистий настрій, неприховане хвилювання та романтичні сподівання.

Родзинкою випускного був флешмоб від учителів громади. Вони підготували для випускників справжній незабутній сюрприз, «підірвали» публіку і зарядили позитивом кожного гостя. Наші такі серйозні та поважні вчителі не говорили 45 хвилин поспіль із книгою в руках, а танцювали енергійний танець. Цим вони продемонстрували, що вони такі ж, як і їхні учні — веселі та сповнені драйву.

На завершення випускники кружляли у прощальному вальсі. Ніжними переливами зазвучала для них щемлива мелодія. Кружляючи у танці, красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, вчителями, однокласниками та своїм безтурботним дитинством.

На святі випускників побувала лідерка громадської організації «Розвиток територіальних громад» Ірина Ванникова, яка поділилася своїми враженнями:

— Радію, що змогла насолодитися таким красивим дійством. З приємністю згадала власні шкільні та студентські роки, — зазначила Ірина Валеріївна.

Відсвяткували випускний і в Матусівській ОТГ. У Матусівському будинку культури випускників зустрічали як справжніх зірок: на «червоній доріжці». Зі вступом у доросле життя їх привітала присутня на святі почесна гостя – лідерка громадської організації «Розвиток територіальних громад» Ірина Ванникова. Вона побажала випускникам та їхнім батькам натхнення, наснаги та здійснення всіх заповітних мрій.

А молодші учні місцевої школи на честь свята отримали від громадської організації новенькі ігрові набори.

ЮЛІЯ ЗАРУДНІЦЬКА