Розпочато процедуру передачі на баланс громади шкіл Шполи і Кримок

    Під час засідання чергової сесії Шполянської міської ради, яке відбулося 11 липня, депутати надали згоду на прийняття в комунальну власність Шполянської міської ради цілісних майнових об’єктів закладів освіти Шполянської районної ради. Йдеться про чотири школи, які функціонують на території міста, Кримківський НВК та навчально-виробничий комбінат.

    Як пояснює спеціаліст міської ради Ірина Каландирець, це перший крок до передачі на баланс громади навчальних закладів, які знаходяться на її території. Рішення міськради буде направлене районній раді, яка надалі передаватиме згадані об’єкти Шполянській ОТГ. Фінансування шкіл за новим бюджетом ОТГ здійснюватиметься з наступного року.

   На засіданні сесії також затверджено Статут Шполянської ОТГ, Положення про старосту села Шполянської ОТГ, встановлено податок на майно та єдиний податок на території Шполи та Кримок на 2018 рік.

   Також депутати погодили місце встановлення пам’ятного знаку учасникам АТО по вулиці Лозуватській — на місці колишнього фонтану.

   Внесено зміни і до бюджетів на 2017 Шполи і Кримок. Так, у Кримках профінансовано попередньо заанонсовані наміри замінити котел у приміщенні дитсадка і молодшої школи, замінити вхідні двері у сільському будинку культури, облаштування кімнат для гуртків художньої самодіяльності та ряд інших планів.

    У Шполі, зокрема, кошти виділено на придбання нової звукової апаратури для міського будинку культури (48 тис. грн.), на поточний ремонт доріг (138 тис. грн.), а на капітальні ремонти доріг кошти виділятимуть на позачерговій сесії, яка відбудеться 18 липня.

   Ще вісім тисяч гривень виділено для надання контрактнику-військовослужбовцю, до яких шляхом співфінансування додасться ще 2 тис. грн. з районного бюджету.

   І хоча школи ще не повністю перейшли у комунальну власність громади, депутати вже турбуються про їх потреби. Шістдесят тисяч гривень направлено для закупівлі необхідних матеріалів для проведення літніх ремонтних робіт в шкільних приміщеннях.

Наталія ДАВИДЕНКО