Розслабилися: після тривалого затишшя на Шполянщині новий випадок захворювання

Станом на 9 червня офіційно підтверджено 1 новий випадок коронавірусу у Шполянському районі. Про це «Шполяночку+» поінформувала голова Шполянської райдержадміністрації Наталя Коваль.

Захворіла працівниця освіти, яка мала багато контактів, у тому числі і з дітьми. На карантин зачинено ЗДО «Ялинка», що у місті.

Тож влада закликає шполян не розслаблятися, бути свідомими, і кожному повернутися до серйозного дотримання карантину. Усім, хто контактує з людьми у будь-якій сфері, використовувати  маски, рукавички, антисептики.

Спалах коронавірусу зафіксовано у Золотоніському психоневрологічному інтернаті – захворіла 21 людина. Про це повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар.

За його словами, на цей момент обстежили вже 26 підопічних, у 21 особи виявили позитивний результат на коронавірус.

Він додав, що в інтернаті проводиться епідеміологічне розслідування. В установі провели дезінфекцію, визначили коло контактних осіб. Також на території інтернату посилили карантин, співробітники і підопічні цілодобово знаходитимуться в приміщенні.

Також повідомляється, що імовірно, інфікувала всіх підопічних працівниця, в якої раніше виявили коронавірус.

Як повідомляють в Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України, на 9 червня в області виявлених 490 лабораторно підтверджених випадів COVID-19. За сотанню добу +21 особа (м. Черкаси – 2, Золотоніський район – 18, Черкаський район – 1)