Руслана Лоцман стала заслуженою артисткою України

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність Указом Президента України №632 від 9 листопада 2015 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва» нашій землячці, родом із села Сигнаївка, Руслані Олександрівні ЛОЦМАН — артистці громадської організації «Центр української пісні «Народна філармонія» (м. Київ) присвоєно почесне звання «Заслужена артистка України».

Руслана Лоцман є символом тих незвичайних українських сил, які незбагненними зусиллями втілюють ідеали Майдану в життя, кріпкою вірою намагаються зламати стару систему негараздів та вселяють цю віру в серця мільйонів. Будучи небайдужою до долі своєї нації і держави, Руслана створила в квітні 2014 року мистецький проект «Народна філармонія», який підтримав Благодійний фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», Міністерство культури України і Міністерства оборони України. Його метою є збереження цілісності держави, забезпечення миру і єднання народу, підняття бойового духу Української армії та активності вступу до лав Національної гвардії. За півтора року згуртовані артисти проекту дали безліч концертів у зоні АТО, у прикордонних частинах Збройних сил України на Чернігівщині, Миколаївщині, Одещині, Сумщині, Полтавщині, Київщині, Львівщині, Рівненщині, Харківщині. І їх зустрічі з українськими захисниками неабияк посилили їх дух та рішучість.

Щиро вітаємо дорогу Руслану із заслуженим званням, а також із подвійною радістю — народженням саме цього дня донечки. Від усього серця бажаємо щасливого довголіття її родині та подальших звершень на шляху до творчого олімпу.

Наталія ДАВИДЕНКО.