РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА НА ПОСТУ

Витягли «швидку» із замету
Як повідомляють у ГУ МНС в Черкаській області, вночі проти 8 січня, автомобіль швидкої медичної допомоги із снігового замету було звільнено в селі Журавка. Завдяки оперативному реагуванню рятувальників Шполянської пожежно-рятувальної частини, трирічну дитину, яка потребувала невідкладної медичної допомоги, вдалося швидко доставити до центральної районної лікарні.

У Буртах дотла згорів будинок
Шостого січня близько двадцять першої години на диспетчерської пункт Шполянської пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Бурти. Сусіди, що помітили густий чорний дим з-під покрівлі будинку, де мешкає самотня 76-річна господарка, одразу звернулися по допомогу до пожежних. На місце події оперативно прибув черговий караул 17-ої Державної пожежно-рятувальної частини та добровольці місцевої пожежної команди із села Мар`янівка. Пожежним вдалося запобігти поширенню вогню на поруч розташовану господарчу споруду, але врятувати будинок, що вже був повністю охоплений вогнем, не вдалося.

Як з’ясувалося, пожежа виникла через необережне поводження з вогнем господарки, яка, запаливши на під-віконні свічку, залишила її без нагляду.

Де на Шполянщині
знаходяться пункти обігріву?
Із початком снігопадів збільшилися ризики для населення піддатися переохолодженню, особливо безпорадні безпритульні. Для цього по всій Черкащині розгорнуті пункти обігріву, де забезпечується надання соціальної та медичної допомоги.

За інформацією ГУ МНС в Черкаській області, пункти обігріву в Шполянському районі зосереджені у приміщеннях усіх сільських рад, дільничної лікарні села Лебедин, що по вулиці Заводській, Шполянського районного будинку культури (м. Шпола, вул. Соборна, 8), прийомного відділення Шполянської центральної районної лікарні (м. Шпола, вулиця Миколи Амосова, 10), Шполянського міського будинку культури (м. Шпола, вул. Шевченка, 99).