Села району: що у планах?

Зима для селян — період перепочинку.

До настання холодів всі роботи зазвичай завершені, а от узимку — найбільш доречний час для складання планів нового року.

Що планують зробити у своїх селах сільські голови, на що спрямують основні бюджетні кошти депутати сільських рад, «Шполяночка+» поцікавилась у сільських голів Надточаївки, Веселого Кута та Мар’янівки.

У Надточаївці будуть встановлені вказівники вулиць…
— У минулому році в Надточаївці зробили освітлення усіх вулиць, — поділився сільський голова Микола Шевченко. — Були встановлені й лавочки по селу. Із сільського бюджету були виділені кошти й на перекриття школи.

А от нинішнього року, поміж іншого, планується встановити у селі вказівники вулиць.

...у Витязевому —
автозупинка...
Основна частина коштів сільського бюджету Веселокутської сільської ради минулого 2016 року була спрямована на ремонт сільського будинку культури. А це чимала сума — близько 300 тисяч гривень. Тут було замінено покрівлю приміщення, проведено ремонт сцени.

— Якраз перед новим роком у нас виникла ще й необхідність заміни перестінка у клубі, на що у бюджеті не вистачало коштів. Потрібну для цього суму нам виділила ГК «Лебединський насіннєвий завод», — зазначає сільський голова Тетяна Діденко. — Ми дуже вдячні нашим соціальним партнерам за таку підтримку, а будівельній організації «Євробуд», яка виконувала всі роботи, за якісно надані послуги.

Нинішнього року ремонтні роботи будинку культури триватимуть — облаштовуватимуть його фасад. Крім ремонту доріг села та вирішення інших завдань, цього року заплановано збудувати й зупинку у с. Витязеве, яке належить до цієї сільської ради. У селі Веселий Кут таких є аж чотири.

...а в Мар’янівській школі — котел
для твердого палива
У Мар’янівці минулого року також проведено ремонт сільського будинку культури (нинішнього року буде продовжено облаштування його фасаду). Встановлено ворота та огорожі на сільському кладовищі, стадіоні, біля обеліска Слави. А у нинішньому році, як зазначив сільський голова Олексій Вареник, виникла необхідність щодо заміни котла у сільській школі, який би працював на твердому паливі. Саме на це і буде використана левова частка сільського бюджету.

Лариса БАЧИНСЬКА.