Семінар: працівники культури вчилися організації культурно-мистецьких заходів

Минулого тижня  у Шполянській ОТГ відбувся семінар на  тему «Заклади культури як складова соціально-культурного середовища територіальних громад в умовах децентралізації». Про це повідомляється на фБ-сторінці 

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Ірина Яценко повідомила про  процес реорганізації закладів культури та затвердження базової мережі закладів культури Шполянської ОТГ, бібліотечної системи, закладів культури клубного типу, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, створення інноваційних моделей закладів культури, запровадження сучасних креативних форм роботи, впровадження електронного реєстру об’єктів культурних цінностей. Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму постійно надає методичну допомогу, консультують щодо повноважень структурних підрозділів закладів культури. 

Наголосила на черговому проведенні атестації «народних» аматорських колективів, а саме дату проведення, процедуру та її основні вимоги. 

Директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Шполянської міської ради ОТГ Л.А Осадчук.  продовжила тему підготовки працівників філій до атестації, визначивши основні питання. Провела тренінг – навчання з організації культурно – мистецьких заходів, в ігровій формі учасники розкрили проблематику, можливості та зв’язок. Тренінг пройшов плідно за активної участі всіх присутніх.

Звукорежисер КЗ «Центр культури та дозвілля» Олексій Кочетов провів практичне навчання зі створення відеоролика, надав базові знання для зйомки відеокліпа. Разом із учасниками семінару провів зйомку та змонтував відео, продемонструвавши присутнім, як правильно працювати в відеоредакторі. 

Про підсумки роботи клубних закладів 2020 р. розповіла художній керівник КЗ «Центр культури та дозвілля» Ольга Тихоненко, наголосивши на посиленні роботи аматорських колективів у соціальних мережах. Провела детальний аналіз роботи колективів за попередній рік та подякувала керівникам колективів за участь та відзнаки у дистанційних онлайн – конкурсах та фестивалях.

По завершенню учасники семінару поділилися своїми враженнями та обговорили важливі питання.