Серед нагальних питань ― облаштування огорожі біля кладовища та обеліска Слави

На розширене засідання викон­кому Кримківської сільської ради, яке відбулося минулого тижня, з метою більш глибокого вивчення на­гальних проблем соціальної сфери села були запрошені представники ГК «ЛНЗ» ― перший заступник го­лови правління ПАТ «Лебединський насіннєвий завод» Михайло Сідлецький та заступник директора СТОВ «ЛНЗ-Агро» Сергій Струк.

Члени виконкому заслухали звіт директора сільського будинку куль­тури Валентини Мриги про роботу сільського закладу культури, пору­шили питання щодо виховання дітей у двох неблагополучних сім’ях.

Присутні також висловили ба­жання щодо активізації роботи сво­го дільничного, якого вони хотіли б бачити в селі не тільки тоді, коли вчиняються якісь правопорушення, а, насамперед, ― у школі, коли там проводяться Єдині дні профілактики правопорушень. Члени виконкому одностай­но проголосували за виділення коштів для допомоги сім’ям, сини чи чоловіки в яких проходять службу в зоні АТО.

Представники орендаторів висловили готовність до опалювального сезону забез­печити ці родини дровами. Крім цього ― фінансово допомогти у вирішенні нагальної на сьогодні проблеми в селі ― зведення огорожі біля сільського цвинтаря і обеліска Слави та в косметично­му ремонті приміщень сільського НВК.

Присутня на засіданні ви­конкому директор Кримківського навчально-виховного комплек­су Наталія Зачепа від імені батьків учнів та адміністрації школи подякувала орендарям ― Групі компаній «ЛНЗ» ― за фінансову підтримку у організації пришкільного оздоровчого табо­ру, в проведенні ремонту шкільних приміщень минулого року та висло­вила сподівання на таку ж підтримку й нинішнього року.

На цьому засіданні кримківці та­кож звернулися до представників Групи компаній «ЛНЗ» з проханням профінансувати поїздку в дендропарк «Софіївка», якою хочуть нагородити активістів села за активну участь у його житті. Тож вже завтра делегація вирушає відпочити та помилуватися уманськими краєвидами.

Обговорили присутні і перспек­тиви адміністративно-територіальної реформи.

― Основа нашого бізнесу ― це співпраця з сільськими громадами та власниками паїв. Ми підтримаємо будь-які ваші ініціативи та рішення, тож ви можете розраховувати на нас, ― підсумував зустріч Михайло Сідлецький.

Лариса БАЧИНСЬКА.