Середня зарплата на Черкащині – понад 12 тис. грн

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у жовтні 2021 р. становила 12 276 грн, що у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6 000 грн) і становила 103,2% до вересня 2021 р. та 116,5% до жовтня 2020 р. Інформують у пресслужбі ГУ статистика в Черкаській області.  

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися: будівництво; сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство; складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту; фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності –  виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2 – 2,6 раза.  

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; виробництві електричного устаткування; поштовій та кур’єрській діяльності і не перевищував 58% від середнього рівня по економіці.