Шановні жителі Шполянщини! Дорогі ветерани!

Шановні жителі Шполянщини! Дорогі ветерани!

Прийміть щиросердечні вітан ня зі славним Днем Перемоги!

Цьогоріч Україна впроваджує нову традицію урочистостей 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Про це йдеться в Указі Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ої річниці Перемоги над нациз­мом у Європі та 70-ої річниці за­вершення Другої світової війни».

Ми вшановуємо пам’ять кож­ного, хто боровся з нацизмом, та підкреслюємо солідарність і бойо ве братерство усіх Об’єднаних Націй. Ціною власної крові разом із солдатами антигітлерівської коаліції вони врятували від фа­шистського рабства країни поневоленої Європи.

Дорогі ветерани війни, учас­ники бойових дій! Ви люди, яки­ми пишається вся країна. Ми сповнені рішучості примножува­ти успадковані від вас цінності боронити мир та розбудову­вати наш прекрасний спільний дім на ім’я Україна. Як не важко усвідомлювати, але сьогодні ук раїнська армія проходить склад­ний етап. Наші герої-захисники ви­являють глибокий патріотизм, стійкість, витримку — мужньо відстоюють незалежність та  територіальну цілісність на Сході держави, забезпечують мир та спокій для нас.

Тож низько вклоняємося та складаємо глибоку шану тим, хто на своїх плечах виніс тягар у повоєнні роки та підняв країну з руїн, адже чітко усвідомлюємо ціну пережитих страждань. Пам’ять про звитяги у роки війни назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.

Бажаємо захисникам Вітчизни і їхнім родинам міцного здоров’я, мирного неба, щастя та злагоди!

Нехай зігріває всіх нас незгас­не світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я Батьківщини і миру.

Слава вам! Слава полеглим героям! Слава Україні!

Володимир ПОТАПЕНКО, голова райдержадміністрації;
Іван СКОРИК, голова районної ради;
Віктор ЗАСКАЛЕТА, міський голова.