Шановні жителі та гості Шполянщини!

Шановні жителі та гості Шполянщини!
24 квітня о 10-ій годині в міському парку Слави відбудеться мітинг з нагоди Дня Чорнобильської трагедії. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.
Оргкомітет.

26 квітня — День пам’яті Чорнобиля

Шановні земляки!
Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася в людських долях та наших серцях. Пам'ять про Чорнобиль закликає весь наш народ до об'єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем.

Сьогодні усі, хто тієї квітучої весни пішов назустріч невідомості, хворобам та смерті, щоденно пожинають наслідки трагедії. Їм потрібна особлива турбота держави та громади, дієва підтримка у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами. Тож не будьмо байдужими до долі героїв-ліквідаторів та долі України!

Ми поминаємо загиблих, які пішли з життя, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха. Вічна їм пам'ять. І щиро дякуємо живим героям, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки.

День Чорнобильської катастрофи є часом перестороги щодо відповідального використання атому. Майбутнє держави неможливе без атомної енергетики, але вона має бути мирною та безпечною.

Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну «атомна стихія». Нехай не змовкають дзвони нашої пам'яті, що не дають забути про трагедію!

Бажаємо всім ліквідаторам та жителям Щполянщини злагоди, здоров'я і благополуччя, мирного неба та багато щасливих днів!

Володимир ПОТАПЕНКО, голова районної державної адміністрації;
Іван СКОРИК, голова районної ради;
Віктор ЗАСКАЛЕТА, міський голова.