Щаслива мить від «Ангела надії»

Благодійний захід в рамках проекту «Твоє майбутнє — в твоїх руках!» вже 5 років поспіль дарує радість і незабутні враження, підтримує і створює свято для багатьох дітей з особливими потребами.

і діти відрізняються від інших, і зовсім не через візуальні вади здоров’я, а передусім — особливий стан душі і світосприйняття. І Господь наділив їх основною рисою (можливо не кожному з нас вона притаманна) — це надзвичайна ДОБРОТА. До того ж, вони дуже талановиті, щирі, відкриті.

Голова Шполянської районної організації Товариство Червоного Хреста України, організатор та ідеолог благодійного проекту Тетяна Тимошенко зазначає: «Нам необхідно підтримувати «особливих дітей», давати їм надію на світле майбутнє. Тому що, саме діти — основа успіху країни!»

У підтримку проекту виступили керівники творчих колективів Шполянського будинку школярів (директор — Людмила Бондаренко), створивши концертну програму «Ангел надії». Зокрема, фольклорний колектив «Калинонька», вокально-театральна студія «Сузір’я» і телестудія «Ми».

Із привітальним словом та побажаннями до діток виступили почесні гості заходу: голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина, директор СПОП «Відродження» Тетяна Ляшенко.

Під час заходу проводилася виставка творчих робіт, виготовлених руками «особливих дітей». Всі гості заходу мали можливість ознайомитися з багатим розмаїттям дитячих виробів декоративно-прикладного мистецтва та початкового авіаційного моделювання на тему «Моя майбутня професія». У своїх роботах діти мріють стати космонавтами, президентами, біологами, столярами, вчителями, кондитерами. Кожен учасник творчого конкурсу отримав подарунок.

На згадку про захід кожній дитині подарували ангелочки, як символ благодійного заходу. Всіх присутніх дітей пригощали смачною піцою, кондитерськими виробами, фруктами та соками.

Шполянська районна організація Товариства Червоного Хреста України висловлює щиру подяку директору СПОП «Відродження» Тетяні Ляшенко за надану допомогу в організації проведення творчого конкурсу для дітей з обмеженими фізичними можливостями «Моя майбутня професія», а також депутату міської ради, приватному підприємцю Максиму Доценку, голові правління Шполянського райст Наталії Онищук, директору ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» Олегу Кошовому, директору ТОВ «АТБ-маркет» Дмитру Євтеєву, приватним підприємцям Віті Нечай, Ірині Невечері, Раїсі Левченко та Петру Комарю за допомогу в проведенні благодійного заходу «Ангел надії». Власникам ресторану «Імперія» Наталії та Віталію Гречкам за допомогу та гостину в своєму закладі.