Щедро посипали і защедрували

Вже традиційно щороку впродовж різдвяно-новорічних свят у Шполі проходить районне мистецьке свято «Щедрий вечір, добрий вечір!».

Відбулося воно і нинішнього року. Від приміщення районного будинку культури до центральної площі міста пройшли колективи з колядками та щедрівками. Там були встановлені намети з виробами народних умільців, столи достатку з Нечаєвого, Антонівки, Водяного, Журавки, Лебедина, Лозуватки, Матусова, Скотаревого, Соболівки, Топильної, Лип’янки, Мар’янівки та Надточаївки.

Привітали учасників свята голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко та голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб. Творчим колективам за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва Шполянщини, збереження і популяризацію національних звичаїв, свят та обрядів керівники вручили грамоти районної державної адміністрації, районної ради та солодкі подарунки від генерального спонсора свята — торговельної марки «Жайвір» ПрАТ «Шполянський завод продовольчих товарів».

Перед шполянами виступили аматорські колективи. А Шполянське райст приготувало свій подарунок — пригощало усіх учасників свята гарячою кашею.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.