Щиро вдячні нашим волонтерам і небайдужим землякам

Побувавши нещодавно у відпустці в рідній домівці, ще більше став любити родину, Україну! Ми, воїни, боронитимемо її до переможного кінця! Нелегкими є воєнні будні, всі ви й так це добре розумієте, дорогі мої земляки. Але війна ніколи не буває чистою чи справедливою, вона завжди брудна і кривава. Шкода, що нам, сучасникам, доводиться заглядати їй у вічі і відчувати її смертоносний холодний дух, переносити те, що колись пережили наші діди. Напевно, таким чином ми набуваємо повного розуміння, що таке наша держава, наша територія, наша культура та історія — наші золоті цінності! Захистимо їх всі разом і ми — переможемо!

Від себе особисто та від всіх бійців 80-ї окремої аеромобільної бригади висловлюємо щиру вдячність волонтерам Лілії Усик та Галині Лоцман,

приватному підприємцю Павлу Мальчику,

всім небайдужим шполянам, які жертвують на допомогу фронту, зокрема, нашій бригаді.

Ми завжди отримуємо від вас усе, у чому відчуваємо нагальну потребу. Під час останніх відвідин пані Лілія привезла нам у великому обсязі автомобільного мастила, тосолу, необхідних запасних частин до машин, а до цього вона допомогла нам придбати зарядно-пусковий пристрій, радіатор.

Ми щиро дякуємо цій тендітній жіночці, яка у ході цієї війни вже вивчила не лише всі деталі військового обмундирування та пристроїв, а й будови військової техніки! Спасибі Вам, дорогі мої земляки! Стоятимемо на сторожі миру на рідній землі і не підведемо віри всіх нас у Велику Перемогу над окупантами!

З повагою Леонід СІЧКАР м.Шпола/зона АТО