ЩИРО ВДЯЧНІ

Ось і прийшов до нас Новий 2016 рік, якого з нетерпінням чекали всі дорослі, а особливо — діти. В нашій школі-родині відбулися новорічні заходи для школярів — діти мали можливість грати улюблені ролі, перевтілюватися в казкових героїв, водити хороводи навколо ялинки, співати, танцювати і отримувати подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

Ми дуже вдячні людям, які не залишилися байдужими до здійснення дитячих мрій, адже всім відомо, що найбільше школярі полюбляють солодощі. Кошти на їх придбання надали наші шановані незмінні спонсори, яким ми безмежно вдячні: генеральному директору ТОВ «Шпола-Агро-Індустрі» О.Б.Кисельову, фінансовому директору ТОВ «Шпола-Агро-Індустрі» Ю.В.Оникієнку, директору ВАТ «Сигнаївський комбінат хлібопродуктів» М.П.Полтавцю та приватним підприємцям села, постійним спонсорам школи-родини, — Олександру Орлову, братам Валентину та Вадиму Мельниченкам, Олегу Коваленку, Юрію Кирилюку, родині Валерія та Оксани Призигльованих, Ользі Атаманенко, Юлії Кравченко, Миколі Підмогильному, а також сільським головам сіл Бурти та Надточаївка Олегу Волошину та Миколі Шевченку, директору СТОВ «Україна» Сергію Бовсуну. Організувати підприємців на благодійні внески дітям до Нового року допоміг наш сільський голова Сергій Ошовський.

Тож вся наша шкільна родина щиро вітає наших благодійників з Новим роком і Різдвом Христовим. Ми зичимо благословення, щастя і здоров'я, добра і злагоди вам і вашим родинам, а головне — мирного неба над головою!

З Новим Роком! В добрий час
Із Різдвом вітаєм вас,
З веселою колядою і кутею запашною!
Щастя, миру вам й добра
І дожити літ до ста!

Хай на Різдво колядка до вас завітає,
І зірка вертепна над будинком засяє!
Теплом i любов'ю зігріє,
Втілить в життя усі мрії!

За дорученням школи-родини директор НВК Людмила СВЕРДЕЛ.