Що робити, коли пральна машина «скаче»

Коли пральна машина стрибає під час роботи, – це досить поширена проблема, з якою ми стикаємося. Найчастіше вібрація значно посилюється при віджиманні речей, створюючи величезну кількість шуму. З плином часу «скачки» пральної машини можуть стати причиною серйозної поломки дорогого агрегату. А тому слід усувати проблеми в зародку. Ось що слід зробити, радять експерти.

Насамперед машину потрібно відключити і відсунути.

 Загалом, для того, щоб виправити ситуацію, пральну машину для початку слід відключити від мережі. Далі її повертаємо так, щоб можна було отримати доступ до амортизаторів барабана. Власне, саме вони і є головним винуватцем тряски і стрибків під час роботи. Коли амортизатори старіють і зношуються, вони закономірно перестають справлятися зі своїми прямими обов'язками. Вирішується ця проблема без особливих зусиль всього за кілька хвилин.

Отже, міцним і впевненим рухом руки потрібно потягнути і зняти спочатку один амортизатор, а потім і інший. Далі роздобути якийсь технічний мастильний матеріал. Підійдуть тут також силіконове мастило або машинна олива.

Кожен амортизатор потрібно змастити.

Все, що потрібно зробити, це змастити обидва амортизатори. Щойно це буде зроблено, всю конструкцію необхідно зібрати в зворотному порядку. Перевірити правильність і надійність установки амортизувальних елементів, перевернути і поставити машинку, після чого підключити її до мережі. Якщо все було зроблено правильно, то вібрації зникнуть, і машинка повинна припинити стрибати.

Наостанок нагадаємо: щоб пральна машина не почала стрибати  раніше встановленого терміну, її потрібно правильно експлуатувати. У першу чергу слід пам'ятати про показник оптимального завантаження барабана. Амортизатори найсильніше страждають від того, коли машина відверто перевантажена, а також, коли барабан завантажений недостатньо (у результаті чого з'являються додаткові вібрації).