Щоб ніколи не хворіти і щасливо жити

   У національній доктрині розвитку освіти України основна увага приділяється необхідності пропаганди здорового способу життя, стимулювання у молоді прагнення до нього, набуття необхідних знань про здоров'я та засоби його зміцнення, шляхи протидії хворобам, методики досягнення високої працездатності та тривалої творчої активності.

   Не можна не відзначити підвищений останнім часом інтерес до здорового способу життя. Рано чи пізно починаєш розуміти, що неправильний спосіб життя не кращим чином позначається на здоров'ї. І добре, якщо це станеться вчасно...

   Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров'я, коли наздоганяє якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання. Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою, турбота про своє здоров'я повинна бути нормою життя.

   У Шполянській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 постійно проводяться профілактика та пропаганда здорового способу життя, виховні заходи та години спілкування, свята присвячені здоровому способу життя. Школа з 2003 року знаходиться в мережі шкіл сприяння здоров’я, традиційно проходять засідання «Школи здоров’я». Чергове засідання відбулося 23 листопада, яке проводилось у формі свята здоров’я. Організували захід бібліотекар школи Світлана Різник, класні керівники 3 класу Вікторія Головко, 5 класу Галина Седик. Учасники свята познайомили присутніх з основними законами здоров’я, нагадали правила гігієни, розказали про користь вітамінів і шкоду мікробів та різних захворювань, які виникають у разі недотримання гігієнічних норм та правил. Учні влаштували флешмоб і на власному прикладі показали глядачам, як правильно робити ранкову зарядку та розслаблюючу гімнастику на протягом дня.

   Свято було енергійним та яскравим, нікого не залишило байдужим, і ще довго лунатиме яскравою згадкою в серцях глядачів.

Марія ЗАВГОРОДНЯ, т.в.о. заступника директора з виховної роботи

Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5