Щоб водіям не платити штрафи, Державтоінспекція нагадує про обов’язкове включення фар

З 1 жовтня на заміських дорогах в денний час доби всі транспортні засоби повинні рухатися з включеним світлом фар. Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.
Згідно з повідомленням, це рішення було прийнято у зв'язку з переходом на осінньо-зимовий період для додаткового позначення автомобіля в умовах недостатньої видимості. «Про внесення змін до «Правил дорожнього руху», з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар», — йдеться в повідомленні Міністерства внутрішніх справ України.
Крім того, глава ДАІ Анатолій Сіренко зазначив, що такі заходи безпеки в багатьох країнах Європи допомагають значно знизити ризики виникнення дорожньо-транспортних пригод.
У прес-службі відомства також наголосили, що за порушення встановленого нововведення, власники авто будуть змушені виплатити штраф у розмірі від 425 до 510 гривень.