“Шерифи” Черкащини підвищували свою кваліфікацію

Навчання відбулись з метою підвищення рівня знань, умінь та навичок, необхідних для виконання службових обов‘язків в повсякденній роботі, інформують у пресслужбі ГУНП в Черкаській області.

До проведення навчання були залученні начальник відділу дізнання Дмитро Гусаченко, а також працівники управління превентивної діяльності поліції в Черкаській області, які розповідали про основні аспекти процедури дізнання. Основні напрямки роботи при документуванні правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху та дозвільної системи. Крім цього розглянуто питання щодо  протидії та своєчасного реагування на випадки вчинення домашнього насильства, в тому числі й стосовно дітей.

Навчання проводились на таку тему, як оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, вивчення ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», ЗУ «Про Національну поліцію», складання схем місця ДТП, під час обговорення розглядали проблемні питання, які можуть виникати під час порушень правил дорожнього руху, а також було наголошено на дотриманні службової дисципліни, недопущення фактів негідної поведінки поліцейських, як на службі так і поза службою.