Шевченківський національний заповідник очолила черкаська письменниця Валентина Коваленко

Наказом Міністерства культури та інформаційної політики України виконуючою обов’язки директора Шевченківського національного заповідника у Каневі призначено черкаську письменницю, депутатку обласної ради Валентину Коваленко. Про це повідомляє «УМ».      

Нову директорку вже представили колективу заповідника.  Валентина Коваленко каже, що з великою повагою ставиться до всіх тих, хто роками працював і продовжує тут працювати.

 –Упродовж трьох скликань у Черкаській обласній раді завжди стояла, стою і буду стояти на засадах захисту культури й освіти. Аби й надалі служити справі збереження культурних пам’яток, яка наразі перебуває у досить складній ситуації, докладу всі мої знання, сили і бажання», — наголошує Валентина Михайлівна і зізнається, що розраховує на щиру підтримку своїх колег-науковців.

Родом Валентина Коваленко із села Самгородок Смілянського району, з простої селянської родини. Вона викладала в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, там захистила кандидатську дисертацію.

 У часи Революції гідності очолювала Черкаську обласну раду, після — організацію Національної спілки письменників України.