Школи міської громади отримали спортивний інвентар

Матеріально-технічна база фізичної культури і спорту громади – це сукупність спортивних споруд, обладнання, спорядження, спортивної форми, знарядь, інвентарю, а також фінансів, розподільчих структур та виробничих потужностей, яка перебуває в комунальній власності міської ради. Вона є необхідною умовою всебічного розвитку особистості, невід’ємною в досягненні фізичної та духовної досконалості людини, формуванні патріотичних почуттів.

16 волейбольних та 16 баскетбольних м’ячів, 120 скакалок, 2 волейбольні сітки та 9 гімнастичних матів, потрібних учням на заняттях фізкультури, закупили коштами міського бюджету в заклади загальної середньої освіти.

Розвиток здорового способу життя покликаний сприяти загартуванню молодого покоління українців. Його формують вчителі фізичної культури, тренери Дитячо-юнацької спортивної школи, батьки. Задля створення належної матеріально-технічної бази для занять, тренувань на уроках і в секціях міська рада щороку поетапно забезпечує спортивними знаряддями школярів, ураховуючи спроможності бюджету.

За інформацією Шполянської міської ради