Школярі Шполи відтепер йдуть до школи відремонтованими дорогами

Коли в річному бюджеті міста депутати запланували понад 1 млн. грн.. для капітального ремонту доріг у Шполі на 2015 рік, потрібно було визначитися з тими вулицями, дороги на яких найбільше потребують ремонту. До того ж враховувалося і найбільше навантаження пішохідного і транспортного руху. Тож дискусії в депутатських кулуарах тривали мало не з півроку. Всередині літа було прийнято рішення щодо декількох вулиць, де потрібно капітально відновити асфальтне полотно приблизно на 200 м.
Так, працівники Шполянського райавтодору ще задовго до Дня знань відремонтували частину дороги по вулиці Ватутіна, через яку лежить шлях великої кількості учнів Шполянського НВК «ЗОШ №3-гімназії» та дитячого садочка «Зірочка». Першого вересня святково вбраним школярам і батькам було приємно крокувати по рівному шляху, де до цього дорога перебувала в жахливому стані.
Відрізок дороги в 150 м по вулиці Боженка до свята знань відремонтувати не встигали. Але вже цього дня діти поверталися зі школи по оновленій дорозі, яку впізнати було важко. Роботи виконали працівники фірми-підрядника — ТОВ «Кристал А.В.».
Як зазначив депутат міської ради Сергій Мошенський, добрих років з 30 тут дорога не ремонтувалася, лише проводився дрібний ямковий ремонт. Саме пан Сергій вносив пропозицію внести в перелік вулиць для проведення капітального ремонту дороги по вул. Боженка в зв’язку з тим, що вона пролягає до Шполянського НВК «ЗОШ №2-ліцей» і через неї прямують до школи учні з великого масиву. Його підтримав у цьому світлої пам’яті міський голова Віктор Заскалета, пам'ять про якого назавжди залишиться у серцях жителів міста.
Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).