Шоумен з Черкащини стане ведучим шоу «Маска» на каналі «Україна»

Учасниками музичного шоу стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Володимир Остапчук стане ведучим шоу «Маска» на каналі «Україна». Повідомляє "Детектор Медіа".

- Я радий знову повернутися на телеканал "Україна" в ролі ведучого. Протягом декількох років я пропрацював тут у ранковому шоу, тому це не стільки нова робота для мене, скільки повернення в рідні стіни. Й одразу – в праймове шоу "Маска", – сказав пан Остапчук.

Учасниками музичного шоу стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. «Конкурсанти змагатимуться у пісенних поєдинках, а зірковим детективам і телеглядачам доведеться вгадати, хто ховається за масками. Битви триватимуть, поки не залишиться один – найсильніший співак у масці», – зазначається в повідомленні.

Ведучий, як і глядачі, не знатиме, хто ховається під масками. На думку директора департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолія Сябро, перед Володимиром Остапчуком стоїть непросте завдання.

- Ведучий шоу – це не просто обличчя проєкту, він є генератором гарного настрою і диригентом емоцій, а в нашому випадку завдання ще й ускладнюється. У музично-детективному шоу "Маска", ведучий – єдиний зв'язківець між учасниками, глядачами і зірковими експертами. Дуже важливо знайти спільну мову з усіма, стежити за правилами гри і вміло тримати інтригу.