Шполян попереджають про відключення електроенергії

Початок наступного місяця для шполян буде не надто кормфортним. Філія ПАТ «Черкасиобленерго» попереджає про вимкнення електроживлення у громаді! Дати та адреси відключення "Шполяночка+" повідомляє нижче:

2 січня з 8:00 до 17:00 у селі Терешки відключення будуть частково по вул. Шевченка, у селі Сигнаївка по вул. Мар’янівська, у селі Водяне по вул. Шевченка, Садова, Пасічна.

3 січня з 8:00 до 17:00 у с. Терешки по вул. Дружби / Ферма (комплекс ЛНЗ), у с. Сигнаївка по вул. Мар’янівська.

4 січня з 9:00 до 16:00 відключення будуть у місті Шпола по вул. Соборна, Таранця, пров. Поштовий / Шполянська міська рада, бібліотека.

Цього ж дня з 8:00 до 17:00 електроенергії не буде у селі Сигнаївка по вул. М. Старицького, Героїв Майдану, у селі Капустине по вул. Лісна (частково), Чекмака (частково), вул. Рябоконя, Подолинського, Шполянська / Млин, приміщення колишньої сільради, у Шполі по вулиці Сухомлинського, Танкістів.

5 січня з 8:00 до 17:00 у Шполі по вул. Шкільна, Кожедуба та селах Мар’янівка (вул. Набережна, Шевченка (частково) / приміщення колишньої контори, Мар’янівський старостат, ферми, ТОВ «Мар’янівка АГРО», ФАП), Сигнаївка по вул. Богдана Хмельницького.