Шполянська громада передала військовим на фронт пікап

У суботу, 4 листопада, Шполянська громада передала пікап Mitsubishi L200 захисникам, які воюють на запорізькому напрямку. Кошти на автівку зібрали жителі Шполянщини та закордонні благодійники.

Авто придбали у Литві представники Благодійного фонду «Крила», який займається мілітарною допомогою військовим і постраждалим від ворожих дій цивільним. Фонд тісно співпрацює зі Шполянською міською радою на засадах волонтерського партнерства й підписаного у квітні цього року меморандуму про співпрацю у сфері благодійної діяльності.

Транспорт передали водію-волонтеру зі Шполи Віктору Шульзі на туристичному артоб’єкті «Серце України», за участю виконувача обов'язків міського голови Олега Кошового, керівника Благодійного фонду «Крила» Сергія Осадчука та в присутності дружини одного з військових.

Загальна сума витрат на автомобіль, враховуючи його вартість, доставку в Україну, обслуговування й відправку на фронт, становить 346 200 гривень. Ці кошти зібрані жителями громади, України і закордонних благодійників. Також працівники закладів освіти, культури й позашкілля міської громади спільно зібрали та передали 1000 євро та 820 гривень. До збору долучився місцевий приватний підприємець Павло Мальчик, задонативши 50 000 гривень.

За інформацією Шполянської міської ради