Шполянська підприємиця зробила подарунок для доньки військового

Шполянка Дар'я Мальчик - власниця кількох магазинів, зокрема свій бізнес веде і в онлайні. У її мережі кілька напрямків: жіночий одяг та дитячі іграшки. Нещодавно до неї зателефонували з приводу замовлення подарунку для дитини, коли вона зрозуміла, що по той бік телефону - військовий, вирішила надіслати товар безкоштовно.

Про це вона розповіла журналістам "Шполяночки+".

Через поганий звʼязок дівчина запропонувала перейти до онлайн-замовлення, тоді ж і впевнилася у своїх здогадках.

"Я дуже погано його чула через вітер і звʼязок, тому запропонувала перейти в особисті повідомлення, - розповідає Дар'я, - в мене закралася думка, що це може бути військовий і стало якось не по собі, адже в таких умовах не дуже зручно переписуватись. Коли вже побачила його сторінку, впевнилась в своїх догадках".

Дівчина відразу прийняла рішення, що хоче відправити посилку для дитини безкоштовно та додати в знак подяки її батьку, подарунки від себе.

"Рішення було прийнято відразу, я відчула, що так буде правильно, - продовжила підприємиця. Ми повинні памʼятати, що наш обовʼязок - це при можливості допомагати нашим військовим, йти їм на зустріч. Головне, робити це від щирого серця. Якби не наші Герої, то можливо і нас би не було".

Коментарі