Шполянські футболісти провели матч-пам’яті тренера В’ячеслава Білецького

Минулої суботи у  Шполі відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті тренера з футболу, вчителя фізичної культури, гравця ФК «Скотареве» Білецького В’ячеслава, який трагічно загинув пів року тому.  

Під час турніру  офіційно відкрили  міні-футбольне  поле біля міської школи № 3-гімназія, збудоване восени 2020 року.  

У  турнірі взяли участь 8 команд: ФК «Скотареве», ФК «Матусів», ФК «Юніт», ВКВ Ватутіне, ФК «Єрківська ОТГ», ФК «Сигнаївка», Шполянський НВК № 3-гімназія, ФК «ЛНЗ».

Перед початком матчів виступив голова Федерації футболу Шполянської ОТГ Роман Піскорські, який побажав всім учасникам успішної гри і перемог. Також він нагадав, яким активним, завзятим і неймовірно живший футболом був однин із найкращих гравців ФК «Скотареве» В’ячеслав Білецький.

Зі словами вдячності про те, що не забувають сина, чоловіка і тата, звернулись рідні В’ячеслава Білецького, які були присутніми на турнірі, – батько, мати, дружина із маленьким сином.

Пам'ять великого футболіста Шполянщини вшанували хвилиною мовчання.

– В’ячеслав був професіоналом у футболі. Мав авторитет серед колег, гравців команди, своїх учнів. Світлий спомин про нього завжди житиме у наших серцях, – зазначив міський голова Сергій Кравченко.

Під час турніру кожна футбольна команда зробила свій благодійний внесок на підтримку сім'ї В’ячеслава (дружини та дітей), зібравши загалом 7000 грн.