Шполянські футболісти здобули перемогу у відкритому обласному чемпіонаті

Футболісти зі Шполи взяли участь у відкритому чемпіонаті, який проходив у період 14-15 травня в місті Гребінка. Загалом, у змаганнях взяли участь ще команди з Гребінки, Кременчука, Синельниково та Полтави.

Про це повідомляють у Шполянській міськраді.

У відбірковому етапі команди були розподілені на дві підгрупи. Суперниками шполян стала основна команда Полтави та «Ягуар» з Кременчука. У першій грі наші спортсмени поступилися з рахунком 1:3, наступну — виграли з рахунком 8:3, забезпечивши собі місце у півфіналі, де на нас чекала Гребінка, переможець іншої групи. За результатами гри у попередньому етапі саме вона була фаворитом.

Початок матчу був прогнозованим: шполяни поступалися з рахунком 0 : 1, проте, зібравшись з силами, змогли зрівняти рахунок та довести матч до серії 6-метрових ударів. У іншій парі переможця визначали команди Полтави 1 та ЖФК Синельниково, яка поступилася номінальним господарям чемпіонату з рахунком 1 : 3. У грі за 5-те місце Кременчук переграв другу команду Полтави з рахунком 2 : 1. У грі за бронзу Синельниково в серії 6-ти метрових ударів перемогло Гребінку.

У фіналі наші гравці успішно протистояли атакам суперниць до останніх хвилин. За 40 секунд до завершення гри ми все ж пропустили м'яч та дали суперникам змогу зрівняти рахунок. Знову в 6-метрових ударах шполяни пробили переможний удар.

Кращим гравцем команди визнано Анастасію Тупчієнко.