Шполянські школи цьогоріч відкрили двері 239 першокласникам

Цьогоріч одинадцять шкіл Шполянської об’єднаної територіальної громади відчинили свої двері 239 першачкам. Напередодні святкового дня свою перевірку завершила спеціальна комісія, яка підтвердила готовність освітніх закладів до навчального року. Тож можна бути упевненими, що ніщо не завадить школярам здобувати знання оскільки керівництво ОТГ потурбувалось про забезпечення належних матеріально-побутових умов та навчально-методичних матеріалів.

Святковим цей день став як для працівників освіти так і для школярів. Для першокласників і старшокласників він є одиним з найбільш зворушливих. Адже для когось це ще незвідана дорога, а для когось — фінішна пряма.

Школярі, вчителі, батьки, представники влади зібрались біля стін шкіл громади, щоб разом розпочати новий навчальний рік.

— Висловлюю щиру вдячність педагогічним колективам, батькам за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і до рідного краю, за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро й щедрість душі, за те, що ще один навчальний рік гідно вписано в часописи шкіл, дитячих садків, закладів позашкільної освіти, а головне - у ще один неповторний рік життя наших дітей. Бажаю всім невичерпної криниці міцного здоров’я, незгасного вогнища вчительської енергії, невмирущої любові до обраної в юності професії, — поширила начальник відділу освіти Шполянської ОТГ Ірина Каландирець на своїй сторінці у ФБ.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них — це новий етап, це початок шляху, тривалістю в одинадцять років у країні знань. У Шполянській ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 родзинкою лінійки став виступ співочої родини Влади Верби, яка разом з мамою, солісткою «Віа Леді» Вікторією Чорноус та дідусем Юрієм Чорноусом, солістом гурту «Срібні струни», запросили глядачів до пісенної «Країни мрій». Зворушила своїм виступом усіх присутніх на святі учениця 11 – го класу Надія Олійник, яка майстерно виконала пісню «Чорнобривці». На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвінок у руках майбутніх випускників, який покликав школярів до класів на перший урок.