Шполянських музикантів відзначили в РДА

Нещодавно учасники народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Срібні струни» Шполянського районного Будиноку культури ім.М.В.Гоголя на чолі з художнім керівником колективу Олександром Мироновичем Букарем завітали до голови Шполянскої районної державної адміністрації Наталії Коваль.

Проц е інформують на сайті Шполянської РДА.

- З нагоди  45- річчя з дня заснування колективу та Міжнародного дня музики вони  отримали привітання та подарунок «Сертифікат для отриманої НеСтарої фотографії в альбом гурту «Срібні Струни». Бо гурту треба бути ВІЧНО МОЛОДИМ» за мотивом нещоднавно презентованого ними кліпу. Сертифікат- це подарунок для майбутньої фотосесії колективу та друк фото в рамку, - повідомляють в РДА.

Ураховуючи тривалий карантин і обмеження щодо концертної діяльності,  виникла потреба в придбанні обладнання для зйомки та монтажу відеокліпів. Зі спеціального фонду РБК за дорученням голови РДА Наталії Коваль було придбано відеокамеру та заплановано придбання ноутбуку. 

- Бажаю блискучих і прекрасних виступів, дзвінких і гучних оплесків, миру і здоров’я, згуртованості, чудової погоди в житті й за вікном, приємного настрою душі і серця, - побажала всім учаникам колективу Наталія Коваль.