Шполяни продовжують допомагати українській армії

В Шполянському районі продовжують тривати громадські акції по збору коштів та необхідних речей для Збройних Сил України. Щоб полегшити службу людям, які ризикують життям за наше мирне небо, хто як може робить свій вклад у священну справу — здає кошти готівкою волонтерам, перераховує кошти на відповідні рахунки, купує необхідні речі і продукти, перераховує одноденний заробіток чи відсилає СМС.

Згідно з даними Міноборони України, тільки на офіційному рахунку відомства на початок червня накопичилося понад 11 мільйонів доларів пожертвувань.На ці гроші закуповується обладнання та припаси — те, що у Збройних сил повинно було б бути, але відсутнє з різних причин.

Лебединські волонтери на чолі з громадським активістом Олександром Бондаренком зібрали кошти в сумі 25617,5 грн. (пожертвували 214 жителів села), які були використані на придбання необхідного обмундирування та продуктів харчування для солдат і особисто доставили всю допомогу на місце дислокації батальйону територіальної оборони «Черкаси» м. Котовськ.

Паралельно в інших селах теж проходять подібні акції, зокрема, як повідомив шполянин Сергій Поперечний, представниками новостворюваної громадської організації «Самооборона Майдану» зібрано 2,5 т продуктів харчування (борошно, мед, крупи, сало, вода тощо). Долучилися до акції СПОП «Відродження», СПОП «Агропрогрес», громада села Васильків та інші. Допомога від шполян у складі колони із черкаського проводу організації відправлена в зону бойових дій в Луганській області.

Ганна ШВЕЦЬ