ШПОЛЯНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

 

Минулої неділі на центральній площі міста було багатолюдно — шполяни прийшли віддати шану Героям Небесної сотні, переважна більшість яких загинули під час бу­ремних протистоянь на Майдані в період з 18 по 20 лютого минулого року.

З нагоди 1-ої річниці кривавих подій на Євромайдані до присутніх звернувся голова Шполянської райдержадміністрації Володимир По­тапенко. Він також вручив Почесні грамоти учасникам подій в Києві шполянам Костянтину Бурбаку, Олександру Федорову та бійцеві АТО Віктору Савчуку.

Шполяни вшанували загиблих на Майдані хвилиною мовчання.

Виконуючий обов’язки голови Громадської ради Шполянщини Сергій Осаула згадав поіменно всіх представників Черкащини, які загинули, виборюючи для нас європейське майбутнє.

До шполян звернулися громадські активісти — сільський голова Станіслав Бойко, пенсіонер Віктор Слюсар, вчитель історії міського ліцею Олександр Гончар та ін. Присутні на урочистостях поклали він ки та квіти до підніжжя пам’ятної стели.

С в я щ е н н о с л у ж и т ел і Української православної церкви Київського патріархату — настоятелі Свято-Преображенського храму Іван Келеман, храму Святої Трійці Дмитро Горовен­ко, храму Святого апосто­ла Івана Богослова Ігор Лозіцький та храму Різдва Пресвятої Богородиці Роман Саломатін — відслужили молитву-реквієм по ду­шах загиблих наших побратимів.

Фоторепортаж Віктора КРАВЧЕНКА.