ШПОЛЯНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Минулого понеділка біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулися урочистості з нагоди 201-ої річниці з дня народження Великого Кобзаря. На заході були присутніми представники місцевої влади, працівники промислових підприємств і установ міста, закладів освіти, медицини і культури, члени грпомадських організацій, учнівська молодь та ін.

Перед присутніми з промовою виступив голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко. Зокрема він зазначив: «Я глибоко вірю в те, що, якщо у Вічності є дух, який не втрачає сили вести з Господом розмову про Україну і про нас, то цей дух — Шевченка. Як і мріяв наш великий пророк, «оживе добра слава, слава України», а святе Шевченкове ім’я об’єднає нас усіх довкола його патріотичних ідей, задля відродження миру і злагоди в суспільстві, заради майбутнього рідного народу!». Редактор районного часопису Станіслав Мазурик наголосив на тому, що слова Кобзаря стали пророчими для українців, і сьогодні, як ніколи, вони є актуальними. Учні міської школи №2-ліцею коротко згадали про життя українського генія та зачитали вірші.

Урочистості закінчилися покладан-ням вінків та квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю та виконанням Державного гімну України.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.